صفحه اصلی / فالوور / خرید فالوور ایرانی بدون ریزش؟
فالوور ایرانی بدون ریزش

خرید فالوور ایرانی بدون ریزش؟

فالوور ایرانی بدون ریزش

فالو شدن یا فالو کردن یکی از مهم‌ترین موضوعات در دنیای بزرگ اینستاگرام است. به طور کلی فالوور اصطلاح پرکاربردی است که این روزها بر سر بیشتر داشتن آن رقابت‌های شدیدی وجود دارد. این رقابت‌های شدید تا جایی پیش رفته که کارهایی مانند خرید فالوور به شدت مرسوم شده است و پیج‌های بزرگ برای این که بتوانند خود را در گردانه رقابت‌ها نگه‌دارند و پیج‌های کوچک برای این که خود را به صدر برسانند از آن کمک می‌گیرند. همین موضوع سبب شد که بخواهیم در این پست در رابطه با خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش صحبت کنیم. پس تا انتهای این نوشته با کیاموب همراه باشید

فالوور-ایرانی-بدون-ریزش

فالوور چیست ؟

کلمه فالوور که در زبان انگلیسی به صورت follower نوشته می‌شود به معنی دنبال کننده است. اما منظور از دنبال کننده چیست؟ در زبان انگلیسی به کسی که شخص، گروه، طرز فکر و … خاصی را دنبال می‌کند و پیرو آن است فالوور گفته می‌شود. اما قطعا شما به دنبال معنی لغوی این واژه نیستید و کاربرد آن در اینستاگرام را می‌خواهید.

فالو کردن یک امکان در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی است که سبب می‌شود بین شما و شخص مورد نظر یک پیوند ایجاد شود. در اینستاگرام، در بخش پایینی هر پروفایل دکمه‌ای برای فالو کردن وجود دارد و روبروی عکس پروفایل هر شخص تعداد فالوورها و فالوئینگ‌های آن شخص مشخص شده است.

https://kiamob.com/services

فالوورهای بالاتر برای هر شخص نشان دهنده‌ی میزان محبوبیت آن فرد است و اگر قصد کسب درآمد از آن طریق را داشته باشد، راحت‌تر به هدف خود خواهد رسید.

فالوور واقعی بدون ریزش را چگونه می‌توان به دست آورد؟

با گسترش استفاده از اینستاگرام روش‌های متنوعی برای به دست آوردن فالوور ایرانی بدون ریزش به وجود آمده که یکی از رایج‌ترین آن‌ها خرید فالوور است. این روش را می‌توان یکی از سریع‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های در حال حاضر دانست. اما حتما حین خرید باید به این نکته توجه داشته باشید که فالوور واقعی بدون ریزش باشند. اما چرا به این نکته اشاره کرده‌ایم؟

به طور کلی برای این که بتوانید خرید فالوور کنید، کافی است که یک سرچ ساده در گوگل داشته باشید تا با ده‌ها سایت مختلف که ادعا می‌کنند در این زمینه بهترین هستند، روبرو شوید.

اما آیا تمام این سایت‌ها فالوور اینستاگرام بدون ریزش به شما تحویل می‌دهند؟ قاعدتا نه. اما آن‌ها چگونه شما را فریب خواهند داد؟

فالوور فیک چیست؟

متاسفانه برخی افراد سودجو به جای فالوور واقعی به شما فالوور فیک تحویل خواهند داد. منظور از فالوور فیک چیست؟ فالوورهای فیک، حساب‌های اینستاگرامی هستند که به طور انبوه توسط ایمیل‌های تقلبی ساخته شده و هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارند. همچنین بخشی از این حساب‌ها در واقع ربات هستند. این نوع از فالوورها تقریبا هیچ دردی از شما دوا نخواهند کرد. جز این که به تعداد فالوورهای شما به صورت نمایشی می‌افزایند.

https://kiamob.com/services

آیا فالوور اینستاگرام بدون ریزش وجود دارد؟

برای پاسخ به این سوال کافی است که به منطق خود رجوع کنیم. اگر در پروسه‌ی خرید فالوور خود به شما فالوور فیک داده باشند شما حتی ۱ درصد ریزش هم مشاهده نخواهید کرد. به این خاطر که این حساب‌ها کاملا غیر فعال هستند و هیچ شخصی پشت آن‌ها نیست تا بتواند فعالیتی مانند لایک کردن، کامنت گذاشتن و در این مورد آنفالو کردن را انجام دهد. بنابراین اگر جایی دیدید که می‌گویند میزان ریزش فالوورهای آن‌ها ۰ درصد است حتما در صحت آن‌ها شک کنید.

فالوور ایرانی بدون ریزش وجود ندارد!

یکی از مهم‌ترین نکاتی که بسیاری از افراد به ما نگفته‌اند این است که فالوورهای واقعی حتما ریزش خواهند داشت. اما این ریزش چقدر است و چرا اتفاق می‌افتد.

اول به این نکته می‌پردازیم که اصلا چرا ریزش اتفاق می‌افتد؛ از آنجایی که ساز و کار سایت‌هایی که به شما فالوور واقعی می‌فروشند کاملا متفاوت است، لذا افراد با میل خود فالو را انجام می‌دهند. همین فالو کردن با میل و تمایل منجر می‌شود که اینستاگرام متوجه خرید فالوور توسط شما نشود. لذا طبیعی است که بخشی از این افراد از موضوع یا محتوای تولید شده توسط شما در پیج اینستاگرامی‌تان خوششان نیاید و بعد از مدتی شما را آنفالو کنند. اما فالووهای فیک هیچ ریزشی ندارد چون در واقع این حساب‌ها به هیچ عنوان فعال نیستند.

چه مقدار ریزش فالوور طبیعی است؟

آمارها نشان داده است که چیزی بین ۵ تا ۲۰ درصد ریزش برای هر خرید طبیعی است. البته این عدد بستگی به میزان تولید محتوا و کیفیت آن خواهد داشت. همچنین موضوع پیج شما هم در این ریزش بی تاثیر نیست. برای مثال اگر محتوای جذاب تولید کنید احتمال ریزش بسیار کم خواهد شد. از سویی دیگر موضوع پیج شما عمومی باشد احتمال ریزش باز هم کمتر خواهد بود.

https://kiamob.com/services

خبر خوب این است که اکثر سایت‌های معتبر خرید فالوور همواره ۱۰ تا ۲۰ درصد بیشتر از مقداری که سفارش داده اید به شما فالوور اینستاگرام بدون ریزش هدیه خواهند کرد تا خیال شما بابت مقدار ریزش ناچیزی که بیان کردیم راحت باشد.

فالوور واقعی به چه درد می‌خورد؟

یکی از نکاتی که افراد در خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش به آن توجه نمی‌کنند این است که این نوع از دنبال‌ کننده‌ها با میل خود وارد پیج شما شده و این امکان وجود دارد که شما را لایک کنند، برای شما کامنت بگذارند، به استوری‌های شما ری‌اکشن نشان دهند، ویوی ویدئوهای شما را بالا ببرند و حتی از محصولات یا خدمات شما خریداری کندد.

فالوور ایرانی بدون ریزش می‌تواند منجر به معتبر نشان داده شدن پیج شما هم شود. به این خاطر که بسیاری از کاربران باهوش اینستاگرام برای مطمئن شدن از صحت و اعتبار یک پیج وارد بخش فالوورهای شما شده و لیست و اسامی کسانی که شما را دنبال می‌کنند را بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند که شما فالوورهای واقعی دارید.

https://kiamob.com/services

با خرید فالوور واقعی، لیست فالوورهای شما کاملا طبیعی بوده و هیچ کسی متوجه خرید شما نخواهد شد. این در حالی است که فالوورهای فیک عموما دارای اسامی عجیب و غریب بوده و عکس پروفایل ندارند. این موضوع می‌تواند بسیار شک برانگیز باشد.

در این نوشته سعی کردیم تا جنبه‌های مثبت و منفی خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش را مورد بررسی قرار دهیم. همانطور که گفتیم فالوور ایرانی بدون ریزش وجود ندارد و همیشه اندک ریزشی وجود خواهد داشت. بنابراین ضروری است که حتما قبل از خرید به خوبی تحقیق کرده و از تجربیات سایر دوستان خود در رابطه با خرید فالوور مطلع شوید. به این خاطر که همیشه سودجویان در کمین هستند و ممکن است نه تنها هزینه‌ی شما را به هدر دهند، بلکه امنیت پیج شما را به خطر انداخته و یا حتی منجر به مسدود شدن پیج شما توسط اینستاگرام شوند.

خرید فالوور هدفمند

در صورتی که داخل اینستاگرام کسب و کار راه اندازی کرده اید حتما تمایل دارید که بیشتر دیده شده و در میان رقبا رتبه اول را کسب کنید. داشتن فالوورهای بیشتر مخصوصا فالوورهای هدفمند به شما کمک می کند تا در عرصه رقابت موفق تر حاضر شوید. خرید فالوور هدفمند از ریزش فالوورها و ورود فالوورهای اضافی و بی استفاده به پیج شما جلوگیری می کند. این فالوورها هزینه بالایی دارد ولی با توجه به کیفیت بالا به سرعت هزینه را به شما باز می گرداند.

https://kiamob.com/services

فالوور هدفمند چیست؟

فالوورهای هدفمند یکی از بهترین فالوورها هستند و می توانند تاثیر بسیاری بر روی کیفیت پیج و میزان فروش شما داشته باشند. به عنوان مثال تصور کنید که شما پیج فروش لوازم آشپزخانه را دارید، در این صورت شما می توانید تنها فالوورهای خانم را به پیج خود جذب کنید. مثالی دیگر این که شما در صورتی که پیج فروش لوازم خودرو دارید می توانید تنها فالوورهای آقا را وارد پیج خود نمایید. بنابراین فالوور هوشمند یکی از تاثیرگذارترین نوع فالوور برای پیج ها به شمار می رود.

انتخاب هدف برای فالوور هدفمند

برای این که فالوورهای هدفمند خود را به درستی انتخاب کنید ابتدا باید به پیج های رقبا مراجعه کرده و نوع فعالیت و نوع رقبای آن ها را مورد بررسی قرار دهید. برای این کار هشتک را وارد کرده و سپس حوزه فعالیت خود را مشخص کنید. به عنوان مثال در صورتی که شما پیج آرایشی دارید باید با هشتک این پیج را وارد کرده و رقبای خود را پیدا نمایید.

روش خرید فالوور هدفمند

فالوورهای هدفمند به دو دسته تقسیم بندی می شود. در روش اول شما می توانید فالوور هدفمند خود را با استفاده از ربات های اینستاگرام خریداری کنید. بدین صورت که شما می توانید به صورت ماهانه اشتراک خریداری کرده و با استفاده از تنظیمات فالوورهای هدفمند را به پیج جذب کنید.

در روش بعدی شما می توانید از طریق تبلیغات فالوورهای هدفمندی را به پیج خود جذب کنید. این روش جذب فالوور بسیار موثر بوده و می تواند به صورت چشمگیری کیفیت پیج خود را افزایش دهید و فروش بیشتری داشته باشید. برای این کار شما می توانید تبلیغات پیج و افزایش فالوور هدفمند را به مارکتینگ های معتبر بسپارید. این افراد با تبلیغات پیج شما در پیج های مرتبط و بزرگ می توانند فروش شما را بسیار افزایش دهند.

تعرفه خرید فالوور هدفمند

فالوورهای هدفمند دارای قیمت های مختلفی است و با توجه به این که این فالوورها کیفیت بالاتری دارند، از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند. فالوورهای هدفمند با توجه به تعداد فالوورها و نحوه وارد کردن آن ها متفاوت است. خرید فالوور هدفمند از نظر قیمتی مقرون به صرفه بوده و کمک زیادی به شهرت برند شما و گسترش کسب و کار خواهند کرد.

آیا فالوورهای هدفمند ریزش دارند؟

در صورتی که پیج شما کیفیت بالایی داشته و پست های مفیدی را در پیج خود قرار دهید، ریزش ناچیزی را در فالوورهای هدفمند خود مشاهده خواهید کرد. با توجه به این که فالوورهای هدفمند بر اساس پیج شما برنامه ریزی می شوند ریزش کمتری داشته و مفیدتر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.